Op maandag 19 december gaat de EOD de bom die gevonden is op de Aloysiuslocatie in Huissen ontmantelen. Hiervoor moeten omwonenden in een cirkel van ongeveer 40 meter vanaf de ligplaats van de bom hun huis uit. De politie ondersteunt hierbij. De gemeente regelt de opvang voor mensen die niet bij vrienden of familie terecht kunnen.
Op woensdag 14 december organiseert de gemeente een informatieavond voor omwonenden samen met de EOD, politie, IDDS en gemeente. Deze informatieavond is in De Buitenpoort in Huissen van 19.00 uur tot 21.00 uur. Bij de omwonenden is vrijdagmiddag een brief bezorgd. De tekst van deze brief kunt u lezen op de nieuwssites / facebookpagina’s van HuissenStad en Omroep Lingewaard.
Mocht er nieuwe informatie zijn over de ontmanteling dan kunt u die lezen op onze nieuwssites, tv-kanaal en de website van de gemeente Lingewaard: www.lingewaard.nl