Op zondag 30 oktober geeft het gemengd koor Feelin’Good een herfstconcert in de Zandse Kerk, van Wijkstraat 33 Huissen.

Onder leiding van dirigent Piet van der Sanden maken de enthousiaste leden een muzikale reis door het brede repertoire: van muziek uit de zestiger en zeventiger jaren tot meer actuele hits.
Zij worden daarbij begeleid door een professionele pianist. De presentatie is in handen van Toosje Hendriksen.

Naast solisten uit het eigen koor zal er ook een gastsolist te horen zijn. Laat u verrassen…

Het concert begint om 14.30 uur en duurt tot ongeveer 16.45 uur met een pauze van ca. 30 minuten, er is dan gelegenheid voor een kopje koffie of thee of een drankje. De kerk is open vanaf 13.45 uur.

Kaarten voor dit concert, à € 7,50 per stuk, inclusief 1 kopje koffie of thee kunt u reserveren bij de penningmeester Hans Stoffels, per email: bergerden@hotmail.com met opgave van het gewenste aantal en door betaling van uw bestelling op bankrekening: NL03RABO0384019315 t.n.v. Koor Feelin Good o.v.v. kaarten herfstconcert.

Uw reservering wordt per mail bevestigd als uw betaling is ontvangen.
De entreekaarten kunt u op de dag van het concert onder vermelding van uw naam ophalen bij de ingang van de kerk, graag vóór 14.00 uur.

Uiteraard kunnen kaarten ook nog voor het optreden worden verkregen. Het aantal is beperkt, dus reserveren is verstandig.

We zien u graag!