Het was decennia lang een begrip in Huissen: cafetaria Meier. De naam Meier verdwijnt van de gevel en maakt plaats voor een nieuwe naam.
Eigenaar Bas Vink, 41 jaar oud. Inmiddels alweer ruim 15 jaar geleden, in 2005, stapte hij de Huissense cafetaria wereld binnen. Toen nog onder de naam Meier heeft hij menig Huissenaar blij gemaakt met een frietje, ijsje, of een heerlijk vers stokbroodje met zelfgemaakte salade.
En omdat de plek zo midden in het centrum een erg fijne plek is, hij Huissen een bijzonder warm hart toe draagt en hij geniet van alle praatjes met zijn klanten wordt het tijd om zijn eigen naam aan deze plek te hangen.
En zo onthult hij vandaag zijn nieuwe naam op de gevel van zijn zaak. Een nieuwe naam maar dezelfde kwaliteit die u al gewend bent in een nieuw eigentijds jasje.

